Існує багато способів завоювати покупця

Якщо підприємці переоцінили свої можливості та зазнали краху, їм нічого іншого не залишається, як закрити фірму. Такий ризик притаманний ринковій економіці. Історія більшості ринкових систем все ж показує, що за рік нових фірм з’являється більше, ніж фірм, потерпілих крах. Під час яскраво виражених економічних криз число банкрутів (Liquidationen) перевищує число відкритих фірм (наприклад, в Німеччині в 1975 році).

Більшість фірм долає важку післястартову фазу. Як їм це вдається? Що, вони продають свою продукцію дешевше, ніж їхні конкуренти?

Існує цілий ряд способів витримати конкуренцію. Ціна, звичайно ж, є одним зі способів, але існують і інші можливості – знамениті фірми довели це.

Продаж продукції за зразком

IBM, USA:
Personal Computer для дому та бюро

Американський виробник комп’ютерів ІВМ створив зручний персональний комп’ютер. Понад 50 мільйонів штук було продано за 10 років! Навряд чи знайдеться покупець, який стояв за ним у черзі. Це завдяки тому, що по всьому світу розкидана добре продумана торгова мережа.

Приваблива якість

Thyssen, Німеччина:
Індустріальні товари зі знаком якості

Цей концерн, утворений в 1871 році, пропонує найрізноманітнішу продукцію: нержавіючу сталь, деталі для суднобудування, обладнання для шахт, військову техніку, мости та локомотиви. Ця першокласна продукція має попит в усьому світі. «Made in Germany».

Приголомшливі товари

SONY, Японія:
Завжди випереджаючи конкурентів

Виробник розважальної електроніки завжди попереду конкурентів. Це нова, приголомшлива High-Tech апаратура? У «Соні» зрозуміли цю істину раніше, ніж конкуренти. Той, хто випускає нові товари, робить бізнес. Технічні якості, що про них говорити? Японці ж вміють і речі оформити: фірма отримала численні призи за дизайн.

Зручна форма оплати

Hyundai, Корея:
Дешеві автомобілі – на світовий ринок

Про корейський змішаний концерн заговорили, та де? На перенасичених автомобілями ринках Європи та Америки. Він пропонує, як кращі японські фірми, повністю укомплектовані автомобілі, в розстрочку.

Всеохопний сервіс

Alcatel, Франція:
Телефон нерозривно пов’язаний з обслуговуванням

Французький виробник апаратів телекомунікації вважається одним з провідних продавців на ринку. Успіхи Алкатель нерозривно пов’язані з сервісом, який пропонує фірма: при неполадках в цій складній техніці негайно приїжджає представник бюро обслуговування.

Related posts