Тільки наша система здійснює мрію про багатство

Мати стільки грошей, щоб можна було безтурботно жити й все було б доступно, — хто собі цього не бажає. При ринковій економіці у кожного є шанс працею добути собі й добробут, і багатство, і багато хто цього домагаються. На цій сторінці ми представляємо Вам найбагатших людей, що мають понад 1 000 000 000 доларів.

У СВІТІ У 1992 РОЦІ БУЛО 291 МІЛЬЯРДЕРІВ. СТАТИСТИКА ТИХ ЧАСІВ

Ми візьмемо з цього списку десять країн з найбільшою кількістю мільярдерів. На першому місці — США. Якщо ж брати мільярдерів, так би мовити, на душу населення, то випереджає всіх Гонконг, за ним йде Швейцарія, на третьому місці Німеччина, і вже за цією трійкою слідує США. Список не претендує на точність, оскільки і в Таїланді та в Туреччині живуть мільярдери! Отже, подивимося на список багатих людей, опублікований в американському економічному журналі «Forbes».

Японія, 34 мільярдери. Сім’я Тайкіхіро Моріса володіє 13 мільярдами доларів. Глава сім’ї був вченим, професором-економістом, його багатство, в основному, становлять ділянки та нерухомість. В 1993 (рік смерті), він володів адміністративними будівлями в найдорожчих районах Токіо.

Канада, 10 мільярдерів. Найбагатший канадець Кеннет Рей Томсон (6,2 мільярда доларів). Йому належать бюро подорожей, а також місцеві газети як в Канаді, тaк і США. Крім цього йому належить контрольний пакет акцій цілої торговельної мережі Hudson’s Bay Company.

Франція, 9 мільярдерів. Родині Шлумбергер належить стан в 3,7 мільярда доларів. Важливою діяльністю їх змішаного концерну є технічне обслуговування нафтових свердловин; їхня фірма є провідною у світі в цій галузі.

Гонконг, 8 мільярдерів. Вальтер, Томас і Раймонд Квок є найбагатшими жителями колонії, що належить британській короні (4 мільярди доларів). Їх багатство складають ще не облаштовані земельні ділянки в Гонконзі.

Мексика, 8 мільярдерів. Сім’я Гарца / Сада володіє 3,8 мільярдами доларів. Вони контролюють справжню «імперію» сталеливарних фірм і нафтопереробних підприємств. Крім цього він володіє скляним і пивоварним заводами.

Швейцарія, 7 мільярдерів. Найбільшим статком у Швейцарії володіє сім’я Гофманн – 2,8 мільярдами доларів. Вони володіють паєм найвідомішого багатого фармацевтичного концерну світу, Hoffmann- La Roche.

Італія, 6 мільярдерів. Джованні Анжелла і його сім’я володіють найбільшим статком в Італії – 3 мільярдами доларів. Основна частина їх багатства в автомобільному концерні FIAT – сім’ї Анжелла належить 40 відсотків капіталу.

Тайвань, 6 мільярдерів. Родині Тсай належить стан у 2,5 мільярда доларів. Їй належить найбільше на Тайвані страхове товариство Cathay Life Insurance. Крім цього їй належить велика будівельна фірма і дорогі ділянки землі.

Related posts